Patrice Evra karrierën do ta vazhdojë te Marseja.

Mbrojtësi i njohur Patrice Evra karrierën do ta vazhdojë te Marseja.

Francezi është larguar nga Juventusi dhe ka nënshkruar kontratë 18-muajshe me klubin e ri.

Ai kishte kontratë me “Zonjën e Vjetër” deri në fund të stinorit.