Për Rihannën kjo ishte ndarja më e keqe…

Këngëtarja e njohur botërisht dhe mbështetëse e Hilary Clinton përgjatë gjithë fushatës së saj, është shprehur se përfundimi i mandatit të Barack Obamës si president i SHBA-ve ka qenë ndarja më e keqe.

Teksa ka publikuar një foto të Obamës në Instagram ajo shkruan, “ndarja më e keqe”./Newsbomb.al/