Përfitoi nga amnistia, grabit një dyqan në Tiranë

Një dyqan i një kompanie telefonike celulare është grabitur mbrëmjen e ditës së premte në Tiranë. Grabitja ka ndodhur në “Rrugën e Durrësit”.
Burime nga policia e kryeqytetit kanë thënë për tvklan.al se një person është futur brenda në dyqan dhe ka marrë një telefon celular. Ai nuk ka qenë i maskuar dhe as i armatosur.
Pasi ka marrë telefonin është larguar me vrap. Policia ka mundur ta identifikojë dhe burime kanë thënë se është një nga personat e liruar nga amnistia e fundit./ tvklan.al

grabitja 2 ok

*foto e parë ilustruese