Përmbyset makina, 2 të plagosur rëndë në aksin Milot – Laç

Një makinë është përmbysur në aksin Milot-Laç dhe si rrjedhin, dy persona që udhëtonin me të janë plagosur rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.