Politikani divorcohet nga gruaja se nuk e përballonte dot në shtrat

Një politikan ukrainas e ka lënë gruan e tij sepse ajo postonte foto shumë të nxehta online. ‘Bomba’ bionde, Alena Politukha, 32 vjeç, tha se i shoqi, Aleksandr Politukha thjesht u largua dhe nuk u kthye më kurrë, nuk e lënë atë dhe djalin e tyre të vogël pa asnjë kacidhe.

I shoqi është kreu i Këshillit Bashkiak në Karkiv.

Tani ka nisur procedura për divorc.