Rovena Stefa reklamon të pasmet (Video)

Reklamimi i gjoksit e i të pasmeve është bërë një dukuri për pothuajse të gjitha yjet e estradës.

E këtë gjë nuk ka kaluar pa e bërë edhë këngëtarja Rovena Stefa.

Ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një video ku reklamon të pasmet e saj, transmeton gazeta Express.

E për këtë si duket shkak është fitnesi.

Rovena ka thënë se Fitnesi është duke i bërë mirë./Gazeta Express/

Generate Embed Code

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
Sponsored by Revcontent

REKOMANDIME

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile

 

Ja se cila modele shqiptare ishte në dasmën e ‘Savashit’ (Foto)

Fansat e quajnë Adelina Berishën k…(Foto)

Mori klikimesh për “Business” të Mc Kreshës (Video)

Juliana Pasha mendon seriozisht të ndërrojë profesion (Foto)

Mos i humbisni

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Patch.com Chooses Revcontent for Superior Ad Quality and User Experience
Sponsored by Revcontent

Të tjera


  • Befasojnë Lumi B me Shukin, këndojnë këngën e Memli Krasniqit (Video)

    2 ORË MË PARË


  • Ja si gëzohen qytetarët për lirimin e Shukit (VIDEO)

    2 ORË MË PARË