Sherr me thika mes dy grave në Kuçovë… 28 vjeçarja plagos të moshuarën 84 vjeçare

Një sherr i çuditshëm nga ai që jemi mësuar të dëgjojmë për meshkujt… por kësaj here zënka dhe thika është përdorur nga një vajzë e re 28 vjeçare, e cila ka goditur po një grua, një femër të moshuar të moshës 84 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Kuçovë dhe sherri ka nisur për për arsye banale, fillimisht me fjalë dhe pastaj me “vepra”.

Policia bën me dije se File T., 84 vjeçe është plagosur lehtë me thikë nga Rajmonda S., 28 vjeçe, pranë banesës së kësaj të fundit. Mësohet se 28-vjeçarja ka probleme mendore dhe për këtë arsye po hetohet në gjendje të lirë nga policia.