Shokon këngëtarja nga kosova: S’më pëlqejnë meshkujt kur e kanë… të trashë dhe të shkurtër (Video)

Ajo është një këngëtare e re, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar në një nga spektaklet e zbulimit të talenteve në Shqipëri.
Në mbrëmjen e së premtes në emisionin e Turjan Hyskës, Ana Kabashi ka qenë personazhi i ftuar në intervistën në shtrat. Ajo ka rrëfyer se jeton vetëm, por i mungon shtëpia ku u rrit dhe gjumin më të rehatshëm e bën sa herë rikthehet te mami dhe te babi.

Në lidhje me virgjërinë dhe momentin kur e humbi, ajo ka thënë se mendonte që ai kishte për të qenë i pari dhe i fundit në jetën e saj, por që nuk ndodhi kështu.

“Mendova se ka për të qenë i pari dhe i fundit. Nëse je me fat mund të të ndodhë, por mund të jetë edhe jo fat i mirë. Çdo femër ka qejf me qen i pari dhe i fundit”, – shprehet Ana.

Ajo thotë se nuk ka fjetur kurrë me më shumë se një mashkull që nuk është familjar. “Shumë kohë më përpara, kur nuk kanë qenë kushtet më të mira, kemi fjetur të gjithë në një krevat”, – thotë vajza.

Ana ka rrëfyer edhe një sekret në lidhje me meshkujt.

“Përgjithësisht i shikoj meshkujt nga duart. Nuk më duket mashkulli atraktiv kur e ka dorën e keqe. Nuk më pëlqejnë ata që i kanë gishtat e trashë dhe të shkurtër. I shikoj duart e meshkujve për arsye estetike”.