Shpërthen korçari i famshëm: Ropt ty o i gjatë e Nikollës

Pasi ka mundur që të gjejë paratë që i duheshin për të paguar shkollën e vajzës, korçari i famshëm antiRamë, Ilir Vrenozi ka shpërthyer në sharje ndaj kryeministri dhe ministres së Arsimit, Lindita Nikolla.

“E gjeta 200 mijë lekëshin e tarifës të shkollës së vajzës…. Zoti i bekoftë të gjithë ata që më ndihmojnë kurse ty i gjatë dhe Nikollës, robt ku ti kini….

(Me falni për sharjet, po me dolën nga shpirti)”, shkruan në Facebook, korçari Ilir Vrenozi.