Tre bukuroshet shqiptare dikur në Miss Albania, ja si dukeshin (Video)

Anxhela Peristeri, Anjeza Maja dhe Albana Osmani janë padyshim tre ikona të bukurisë shqiptare dhe jo më kot.

 Dikur të trija vajzat e ekranit kanë konkurruar në Miss Albania. Ka qenë Anxhela ajo që e ka risjellë në vëmendje këtë moment. Sot ato janë të angazhuara në televizion si moderatore dhe këngëtare, por dikur kanë qenë miss-e. Pavarësisht se kanë kaluar shumë vite që atëherë ato vazhdojnë të ruajnë linja të mira trupore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
Sponsored by Revcontent

REKOMANDIME

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile

Kjo është e vërteta e prishjes së raporteve mes Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit (VIDEO)

Ja çfarë mendojnë qytetarët e Ferizajit për Labinot Tahirin (VIDEO)

‘Treshet’ dhe seksi me të huaj kanë forcuar martesën tonë (Foto)

Çiljeta kthehet pas në kohë, tregon diçka për Fernandon (Foto)

Mos i humbisni

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Patch.com Chooses Revcontent for Superior Ad Quality and User Experience
Sponsored by Revcontent

Të tjera


 • Aurela Hoxha mbi kokën e …(Foto)

  2 ORË MË PARË


 • Kjo është gjendja shëndetësore e Big Mamës pas operacionit (VIDEO)

  2 ORË MË PARË


 • Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

  2 ORË MË PARË


 • Harroni gruan, kjo është vajza seksi e Donald Trump (Foto)

  2 ORË MË PARË


 • Asim Gashi së shpejti me një baladë rrëqethëse, detaje rreth këngës (FOTO)

  2 ORË MË PARË