Xhemi Shehu poston diçka të trishtë, reagimi i Arbanës është i çuditshëm (Foto)

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani tashmë dihen që janë mike të pa ndara.

Xhemi ka postuar në profilin e saj në Instagram një nga fenomenet e zakonshme të shoqërisë. “Kur të tjerët zihen, të gjithë vdesin të shikojnë jashtë gardhit” .

Kjo është sa e trishtë aq edhe të bën të qeshës. Kjo foto ka tërhequr dhe reagimin e Arbanës e cila shkrun të qeshura pa fund.