Zbuloi tradhtinë e gruas, shqiptari nuk përmbahet…

Një shqiptar ka plagosur më thikë të dashurin e bashkëshortes, pasi zbuloi tradhtinë. Sipas mediave italiane 51-vjeçari me origjinë shqiptare ka sulmuar me thikë bashkatdhetarin e tij. Ngjarja ka ndodhur në një provincë në Padua në Itali

Mësohet se i plagosuri është qëlluar disa herë më një thikë kuzhine dhe është në gjendje kritike për jetën.

Policia ka shkuar në banesën e 51-vjeçarit dhe ka gjetur thikën, e cila ishte më gjak, si dhe arrestoi shqiptarin, pasi akuzohet për tentativë vrasjeje.

Thuhet se arsyeja e kësaj ngjarje ishte raporti që kishte i plagosuri me bashkëshorten e agresorit. /tvklan.al