FOTO / Blero dhe Afrona ‘godasin në shenjë’ për Shën Valentin

https://www.instagram.com/p/BQfFRlWAYwq/

https://www.instagram.com/p/BQfBF93F8Ew/?taken-by=bleromuharremi

Se janë ende bashkë e kanë dëshmuar nëpërmjet fotografive të njëri-tjetrit të publikuara në llogaritë në Instagram.

Por çifti Blero dhe Afrona kanë goditur në shenjë me rastin e ditës së të dashuruarve, për Shën Valentin, shkruan lajmi.net

Të dy kanë shpërndarë nga një foto përkrah së cilës kanë treguar se janë shumë të dashuruar. Kjo ka mbyllur të gjitha dyshimet për ndarje ani pse dihet se nuk është hera e parë që raportet nuk i kanë shumë të mira, lidhja e tyre disa herë ka pasur krizë.