FOTO/ Elvana Gjata e uron për ditëlindje, por komenti i Ermal Mamaqit nuk pritej

Aktori i njohur i humorit dhe njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi ka festuar sot ditën e tij të lindjes.

Një lumë urimesh ka vërshura në drejtim të tij jo vetëm nga fansat, por edhe nga shumë e shumë personazhe të njohur të shou bizit.

Një nga urimet e veçanta që ka marrë ka qenë i këngëtares Elvana Gjata, e cila e ka konsideruar komedianin si “vëlla”.

Por mesa duket nuk ka munguar reagimi i Mamaqit në rrjete sociale ku ka shkruar: “Më ka marrë malli”. Mesa duket komediani nuk e ka takuar prej kohësh këngëtaren.

Image