VIDEO/ Helmoi bashkëshortin natën e Vitit të Ri, e pabesueshme se çfarë bën më pas

Një ngjarje e dhimbshme na vjen nga Turqia ku një grua nënë e një fëmije 4 vjeç ka helmuar bashkëshortin e saj me ilaç bujqësor natën e Vitit të Ri, por më pas është bërë pishman dhe ka njftuar ambulancën.

Fatmirësisht kjo histori nuk ka përfundura në tragjedi.

Bashkëshorti ka treguar momentin kur ai është helmuar për kamrat e një televizioni turk.

E pyetur se përse e ka bërë këtë veprim gruaja është shprehur se dhunohen nga burri i saj, akuza që janë hedhur poshtë nga ai.

Gjithsesi edhe pse e shoqja ka tentuar që ta vrasë ai nuk e ka denoncuar.

Ariglon Pali/ Syri.net/