E rëndë në Tiranë, adoleshenti pret damarët

Një djalë i mitur ka dëmtuar veten sot, në Shkozë, pikërisht në Ditën e Verës.

Burimet nga policia bëjnë me dije se 15 vjecari ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve.

Informacion paraprak.

Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A. N., 15 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes