Bebe Rexha refuzon kërkesën e babait/ Nuk pranon të heqë foton topless të ditëlindjes

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha çmendi rrjetin me foton pothuajse nudo për ditëlindjen e 30 të saj.

Edhe pse u kritikua masivisht nga ndjekësit dhe nga vetë babai i saj, Bebe nuk ka pranua ta heqë foton nga rrjetet sociale.

Gjatë një interviste për E! Neës ajo është shprehur se babait të saj nuk i pëlqeu aspak të shihte një foto të tillë në Instagram.

“Babai im mu drejtua: O Zot i madh. Të lutem hiqe këtë foto menjëherë. Ndërsa unë isha shumë e vendosur: Jo nuk do ta bëj një gjë të tillë“, është shprehur ajo.