E rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, një person gjendet i vdekur. Pranë vetes kishte…

Një person i seksit mashkull është gjetur sot i pajete ne fshatin Melgushe, ne aksin Shkoder – Lezhe.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. Burimet thanë se hrupi hetimor ka gjetur nje cifte prane trupit te viktimes.

Nuk dihet nese kemi te bejme me vetevrasje apo vrasje por eshte ekspertiza ajo që do ta percaktoje.

Policia e Shkodres ndodhet ne vendngjarje dhe priten te tjera detaje ne vijim.