FOTO- Gjysmë nudo/ Biznesmeni gay i jep mesazhin Bashës, Ramës, Metës dhe Kryemadhit

Biznesmeni gay, Elton Ilrijani vazhdon me provokimet e tij ndaj figurave të njohura politike. Pas deputetit Kujtim Gjuzi, tashmë nën shënjestrën e tij është kryetari i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, kryeministri Rama, Presidenti Meta dhe kryetarja e LSI Kryemadhi.

Ditën e sotme, biznesmeni gay është shfaqur gjysmë nudo, duke pozuar në pozicione të ndryshme dhe krahas këtyre fotove provokative ka përmendur emrat më aktualë të politikës.

“Për ata që e katandisën Shqipërinë kështu”, shkruan biznesmeni gay krahas fotove duke u dhënë dhe një mesazh thumbues politikanëve. Kujtojmë se më parë Elton Ilirjani ka treguar dhe simpatinë e tij të madhe për Fatos Nanon duke thënë se nëse ai do të kishte orientim seksual të njëjtë me të, nuk do kishte hezituar pa e bërë për vete.

LEXO EDHE:  Habit Berisha: Vetë dhashë dorëheqjen, por në statut mos të jetë

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al