Irina Shayk pozon para pasqyrës me getat ngjitur pas trupit, dhe “cmend” instagramin (FOTO)

Modelja e njohur Irina Shayk është shfaqur tejet provokuese në provat për brendin e modës ‘Mugler’.

Bukuroshja ka zbuluar hiret e saj, ku ka pozuar para pasqyrës e veshur me një palë geta ngjitur pas trupit, ndërsa mbante vënë maskën, teksa shihet tepër sensuale.

Modelja e cila është nënë e një vajze me ish-partnerin e saj, aktorin, Bradley Cooper, përshkroi ‘foton e nxehtë’ me mbishkrimin “Provat”.