O burr i poshtër: Të mbyllet goja kur autori i ngjarjes së rëndë del nga OPOZITA, dhe viktima ish-miku yt

Kryebashkiaku socialist i Lezhës ka reaguar pas incidentit të rëndë elektoral me një të vdekur dhe tre të plagosur në Elbasan.

Ndreu ironizon kreun e shtetit Ilir Meta, duke thënë se “i mbyllet goja kur autori i një ngjarje të rëndë del nga porta e opozitës”.

“Kur autori i nje ngjarje te rende del nga porta e opozites, presidentit tone i mbyllet goja dhe nuk permend sfurqet dhe trimerite e tij butaforike qe nuk ja njeh askush! Nuk i prishet qetesia as kur vrasin nje ish mik te tij, as kur plagosin policen, askend”, shkruan Ndreu në Facebook.

Autori i dyshuar i vrasjes së Pjerin Xhuvanit dyshohet të jetë Arbër Papleka, shoqëruesi i Gazment Bardhit. Nrësa Xhuvani ka qenë në të kaluarën ish-drejtor i LSI-së.

One thought on “O burr i poshtër: Të mbyllet goja kur autori i ngjarjes së rëndë del nga OPOZITA, dhe viktima ish-miku yt

  • April 24, 2021 at 10:13 am
    Permalink

    Pergjegjesia nuk bie mbi “koburen” por mbi ate qe e mban dhe e perdor koburen,qe krijon dhe i nxit bandat.

Comments are closed.