Qeni dhe Luli flen para lokalit me posterat e PD: “Gjumi është ngjitës”

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë, por edhe për të publikuar gjëra me karakter humoristik.

Edhe kësaj here Kreu i Qeverisë, ka publikuar një foto ku shihet një qen që fle para lokalit me posterat e PD.

“Gjumi është ngjitës”, shkruan Rama në postimin e tij duke ironizuar kështu kreun e PD-së Lulizim Bashën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *