“Sa bosh paska qenë jeta ime para se të vijë ti”, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe bën dedikimin me fjalë të ndjera…

Një muaj më parë Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë vajzën e saj të cilën çifti e pagëzoi me emrin Gala.

Sot është bërë plot një muaj nga ardhja në jetë e së voglës dhe Eliona ka postuar një foto ku i shtrëngon dorën vogëlushes, teksa bën dedikimin e ëmbël për të bijën.

“1 muaj me ty! Muaji më i bukur dhe i lumtur i jetës sime! Nuk e di sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti Gala ime!”, ka shkruar Eliona krahas fotos së ëmbël.