“Saranda by night”! Rama publikon pamjet fantastike nga shëtitorja e re

Shëtitorja e re e Sarandës i ka dhënë një pamje fantastike qytetit.

Një investim që do ketë një impakt të madh në rritjen e turizmit dhe ekonomisë së zonë.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje fantastike në mbrëmje nga shëtitorja e re.

“Saranda by night”, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *