Pamje të pabesueshme si nëpër FILMA: Shihni si sulmohet me breshëri plumbash makina që transportonte paratë e bankës

Pamje jashtëzakonisht të frikshme janë kapur nga kamera e vendosur në kamioçinën që transportonte paratë e një banke në Afrikën e Jugut.

Duke ecur makina që mbante paratë është qëlluar me breshëri plumbash, por fatmirësisht nuk pati asnjë viktimë në radhët e punonjësve të sigurisë, pasi makina dhe xhamat ishin të blinduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *